- Lorem ipsum
Prijs
€182,71
Variant2,8m x 3,5m
Levertijd: 4-5 werkdagen
In winkelwagen
Vind jouw kleur voor Komar Lost Places; Komar Stefan Hefele Fotobehang Palazzo blu - SHX7-157
Populaire kleuren
Je beoordeling toevoegen
Komar Lost Places; Komar Stefan Hefele Fotobehang Palazzo blu - SHX7-157
Bestel een staaltje

Sample
Komar Lost Places; Komar Stefan Hefele Fotobehang Palazzo blu - SHX7-157
Toevoegen aan winkelwagenNoordwand Komar Lost Places; Komar Stefan Hefele Fotobehang Palazzo blu - SHX7-157
0
reviews
Je beoordeling toevoegen| Merk | Noordwand |
| Collectie | Komar Lost Places; Komar Stefan Hefele |
| Artikelnummer | SHX7-157 |
| Categorie | Glas/Glasweefsels |
| Hoofdkleur | Blauw |
| Samenstelling | Vlies |
| Breedte (cm) | 3.5 cm |
| Lengte (m) | 2.8 m |
| Patroon | Recht patroon |
| Patroonhoogte | 64 |
0 sterren op basis van 0 beoordelingen
0
Reviews
Productinformatie
| Merk | Noordwand |
| Collectie | Komar Lost Places; Komar Stefan Hefele |
| Artikelnummer | SHX7-157 |
| Categorie | Glas/Glasweefsels |
| Hoofdkleur | Blauw |
| Samenstelling | Vlies |
| Breedte (cm) | 3.5 cm |
| Lengte (m) | 2.8 m |
| Patroon | Recht patroon |
| Patroonhoogte | 64 |
0 sterren op basis van 0 beoordelingen
0
Reviews



