- Lorem ipsum
Prijs
€214,91
Variant2,5m x 4cm
Levertijd: 4-5 werkdagen
In winkelwagen
Vind jouw kleur voor Komar Pure; Komar Pure 2 Fotobehang Marble Nero - P041-vd4
Populaire kleuren
Je beoordeling toevoegen
Komar Pure; Komar Pure 2 Fotobehang Marble Nero - P041-vd4
Bestel een staaltje

Noordwand Komar Pure; Komar Pure 2 Fotobehang Marble Nero - P041-vd4
0
reviews
Je beoordeling toevoegen| Merk | Noordwand |
| Collectie | Komar Pure; Komar Pure 2 |
| Artikelnummer | P041-vd4 |
| Categorie | Glas/Glasweefsels |
| Hoofdkleur | Zwart |
| Samenstelling | Vlies |
| Breedte (cm) | 4 cm |
| Lengte (m) | 2.5 m |
| Patroon | Recht patroon |
| Patroonhoogte | 26,5 |
0 sterren op basis van 0 beoordelingen
0
Reviews
Productinformatie
| Merk | Noordwand |
| Collectie | Komar Pure; Komar Pure 2 |
| Artikelnummer | P041-vd4 |
| Categorie | Glas/Glasweefsels |
| Hoofdkleur | Zwart |
| Samenstelling | Vlies |
| Breedte (cm) | 4 cm |
| Lengte (m) | 2.5 m |
| Patroon | Recht patroon |
| Patroonhoogte | 26,5 |
0 sterren op basis van 0 beoordelingen
0
Reviews