- Lorem ipsum
Prijs
€131,29
Variant2,5m x 2m
Levertijd: 4-5 werkdagen
In winkelwagen
Vind jouw kleur voor Komar Pure; Komar Pure 2 Fotobehang Monstera on Marble - P035-VD2
Populaire kleuren
Je beoordeling toevoegen
Komar Pure; Komar Pure 2 Fotobehang Monstera on Marble - P035-VD2
Bestel een staaltje

Noordwand Komar Pure; Komar Pure 2 Fotobehang Monstera on Marble - P035-VD2
0
reviews
Je beoordeling toevoegen| Merk | Noordwand |
| Collectie | Komar Pure; Komar Pure 2 |
| Artikelnummer | P035-VD2 |
| Categorie | Glas/Glasweefsels |
| Hoofdkleur | Groen |
| Samenstelling | Vlies |
| Breedte (cm) | 2 cm |
| Lengte (m) | 2.5 m |
| Patroon | Recht patroon |
| Patroonhoogte | 53 |
0 sterren op basis van 0 beoordelingen
0
Reviews
Productinformatie
| Merk | Noordwand |
| Collectie | Komar Pure; Komar Pure 2 |
| Artikelnummer | P035-VD2 |
| Categorie | Glas/Glasweefsels |
| Hoofdkleur | Groen |
| Samenstelling | Vlies |
| Breedte (cm) | 2 cm |
| Lengte (m) | 2.5 m |
| Patroon | Recht patroon |
| Patroonhoogte | 53 |
0 sterren op basis van 0 beoordelingen
0
Reviews