- Lorem ipsum
Prijs
€238,82
Variant2,5m x 4cm
Levertijd: 4-5 werkdagen
In winkelwagen
Vind jouw kleur voor Komar Stefan Hefele Fotobehang Alpine Treasure - SH039-VD4
Populaire kleuren
Je beoordeling toevoegen
Komar Stefan Hefele Fotobehang Alpine Treasure - SH039-VD4
Bestel een staaltje

Noordwand Komar Stefan Hefele Fotobehang Alpine Treasure - SH039-VD4
0
reviews
Je beoordeling toevoegen| Merk | Noordwand |
| Collectie | Komar Stefan Hefele |
| Artikelnummer | SH039-VD4 |
| Categorie | Glas/Glasweefsels |
| Hoofdkleur | |
| Samenstelling | Vlies |
| Breedte (cm) | 4 cm |
| Lengte (m) | 2.5 m |
| Patroon | Geen patroon |
| Patroonhoogte | 0 |
0 sterren op basis van 0 beoordelingen
0
Reviews
Productinformatie
| Merk | Noordwand |
| Collectie | Komar Stefan Hefele |
| Artikelnummer | SH039-VD4 |
| Categorie | Glas/Glasweefsels |
| Hoofdkleur | |
| Samenstelling | Vlies |
| Breedte (cm) | 4 cm |
| Lengte (m) | 2.5 m |
| Patroon | Geen patroon |
| Patroonhoogte | 0 |
0 sterren op basis van 0 beoordelingen
0
Reviews

