- Lorem ipsum
Prijs
€185,17
Variant2,5m x 3m
Levertijd: 4-5 werkdagen
In winkelwagen
Vind jouw kleur voor Komar Stefan Hefele Fotobehang Ensemble of Veils - SH049-VD3
Populaire kleuren
Je beoordeling toevoegen
Komar Stefan Hefele Fotobehang Ensemble of Veils - SH049-VD3
Bestel een staaltje

Noordwand Komar Stefan Hefele Fotobehang Ensemble of Veils - SH049-VD3
0
reviews
Je beoordeling toevoegen| Merk | Noordwand |
| Collectie | Komar Stefan Hefele |
| Artikelnummer | SH049-VD3 |
| Categorie | Glas/Glasweefsels |
| Hoofdkleur | |
| Samenstelling | Vlies |
| Breedte (cm) | 3 cm |
| Lengte (m) | 2.5 m |
| Patroon | |
| Patroonhoogte | 0 |
0 sterren op basis van 0 beoordelingen
0
Reviews
Productinformatie
| Merk | Noordwand |
| Collectie | Komar Stefan Hefele |
| Artikelnummer | SH049-VD3 |
| Categorie | Glas/Glasweefsels |
| Hoofdkleur | |
| Samenstelling | Vlies |
| Breedte (cm) | 3 cm |
| Lengte (m) | 2.5 m |
| Patroon | |
| Patroonhoogte | 0 |
0 sterren op basis van 0 beoordelingen
0
Reviews

