- Lorem ipsum
Prijs
€71,63
Variant1,25m x 1,25m
Levertijd: 4-5 werkdagen
In winkelwagen
Vind jouw kleur voor Komar Dots Behangcirkel Roselux - D1-002
Populaire kleuren
Je beoordeling toevoegen
Komar Dots Behangcirkel Roselux - D1-002
Bestel een staaltje

Noordwand Komar Dots Behangcirkel Roselux - D1-002
0
reviews
Je beoordeling toevoegen| Merk | Noordwand |
| Collectie | Komar Dots |
| Artikelnummer | D1-002 |
| Categorie | Glas/Glasweefsels |
| Hoofdkleur | Oranje; Roze |
| Samenstelling | Vlies |
| Breedte (cm) | 1.25 cm |
| Lengte (m) | 1.25 m |
| Patroon | Repeterend |
| Patroonhoogte | 0 |
0 sterren op basis van 0 beoordelingen
0
Reviews
Productinformatie
| Merk | Noordwand |
| Collectie | Komar Dots |
| Artikelnummer | D1-002 |
| Categorie | Glas/Glasweefsels |
| Hoofdkleur | Oranje; Roze |
| Samenstelling | Vlies |
| Breedte (cm) | 1.25 cm |
| Lengte (m) | 1.25 m |
| Patroon | Repeterend |
| Patroonhoogte | 0 |
0 sterren op basis van 0 beoordelingen
0
Reviews



