- Lorem ipsum
Prijs
€176,56
Variant2,8m x 4m
Levertijd: 4-5 werkdagen
In winkelwagen
Vind jouw kleur voor Komar Ink Fotobehang Mystic Cranes - INX8-083
Populaire kleuren
Je beoordeling toevoegen
Komar Ink Fotobehang Mystic Cranes - INX8-083
Bestel een staaltje

Noordwand Komar Ink Fotobehang Mystic Cranes - INX8-083
0
reviews
Je beoordeling toevoegen| Merk | Noordwand |
| Collectie | Komar Ink |
| Artikelnummer | INX8-083 |
| Categorie | Glas/Glasweefsels |
| Hoofdkleur | Roze; Grijs |
| Samenstelling | Vlies |
| Breedte (cm) | 4 cm |
| Lengte (m) | 2.8 m |
| Patroon | |
| Patroonhoogte | 0 |
0 sterren op basis van 0 beoordelingen
0
Reviews
Productinformatie
| Merk | Noordwand |
| Collectie | Komar Ink |
| Artikelnummer | INX8-083 |
| Categorie | Glas/Glasweefsels |
| Hoofdkleur | Roze; Grijs |
| Samenstelling | Vlies |
| Breedte (cm) | 4 cm |
| Lengte (m) | 2.8 m |
| Patroon | |
| Patroonhoogte | 0 |
0 sterren op basis van 0 beoordelingen
0
Reviews



