- Lorem ipsum
Prijs
€154,22
Variant2m x 1,27m
Levertijd: 4-5 werkdagen
In winkelwagen
Vind jouw kleur voor Komar Ink Fotoboog Mauve Diamond - D1-064
Populaire kleuren
Je beoordeling toevoegen
Komar Ink Fotoboog Mauve Diamond - D1-064
Bestel een staaltje

Noordwand Komar Ink Fotoboog Mauve Diamond - D1-064
0
reviews
Je beoordeling toevoegen| Merk | Noordwand |
| Collectie | Komar Ink |
| Artikelnummer | D1-064 |
| Categorie | Glas/Glasweefsels |
| Hoofdkleur | Roze |
| Samenstelling | Vlies |
| Breedte (cm) | 1.27 cm |
| Lengte (m) | 2 m |
| Patroon | |
| Patroonhoogte | 0 |
0 sterren op basis van 0 beoordelingen
0
Reviews
Productinformatie
| Merk | Noordwand |
| Collectie | Komar Ink |
| Artikelnummer | D1-064 |
| Categorie | Glas/Glasweefsels |
| Hoofdkleur | Roze |
| Samenstelling | Vlies |
| Breedte (cm) | 1.27 cm |
| Lengte (m) | 2 m |
| Patroon | |
| Patroonhoogte | 0 |
0 sterren op basis van 0 beoordelingen
0
Reviews



