- Lorem ipsum
Prijs
€96,87
Variant2,5m x 2m
Levertijd: 4-5 werkdagen
In winkelwagen
Vind jouw kleur voor Komar Munich Design Fotobehang Curls - V4-758
Populaire kleuren
Je beoordeling toevoegen
Komar Munich Design Fotobehang Curls - V4-758
Bestel een staaltje

Noordwand Komar Munich Design Fotobehang Curls - V4-758
0
reviews
Je beoordeling toevoegen| Merk | Noordwand |
| Collectie | Komar Munich Design |
| Artikelnummer | V4-758 |
| Categorie | Glas/Glasweefsels |
| Hoofdkleur | Zwart; Wit |
| Samenstelling | Vlies |
| Breedte (cm) | 2 cm |
| Lengte (m) | 2.5 m |
| Patroon | Recht patroon |
| Patroonhoogte | 64 |
0 sterren op basis van 0 beoordelingen
0
Reviews
Productinformatie
| Merk | Noordwand |
| Collectie | Komar Munich Design |
| Artikelnummer | V4-758 |
| Categorie | Glas/Glasweefsels |
| Hoofdkleur | Zwart; Wit |
| Samenstelling | Vlies |
| Breedte (cm) | 2 cm |
| Lengte (m) | 2.5 m |
| Patroon | Recht patroon |
| Patroonhoogte | 64 |
0 sterren op basis van 0 beoordelingen
0
Reviews



