- Lorem ipsum
Prijs
€36,43
Variant2,5m x 0,5m
Levertijd: 4-5 werkdagen
In winkelwagen
Vind jouw kleur voor Komar Munich Design Fotobehang Tour Eiffel - V1-774
Populaire kleuren
Je beoordeling toevoegen
Komar Munich Design Fotobehang Tour Eiffel - V1-774
Bestel een staaltje

Noordwand Komar Munich Design Fotobehang Tour Eiffel - V1-774
0
reviews
Je beoordeling toevoegen| Merk | Noordwand |
| Collectie | Komar Munich Design |
| Artikelnummer | V1-774 |
| Categorie | Glas/Glasweefsels |
| Hoofdkleur | Grijs |
| Samenstelling | Vlies |
| Breedte (cm) | 0.5 cm |
| Lengte (m) | 2.5 m |
| Patroon | Recht patroon |
| Patroonhoogte | 13,25 |
0 sterren op basis van 0 beoordelingen
0
Reviews
Productinformatie
| Merk | Noordwand |
| Collectie | Komar Munich Design |
| Artikelnummer | V1-774 |
| Categorie | Glas/Glasweefsels |
| Hoofdkleur | Grijs |
| Samenstelling | Vlies |
| Breedte (cm) | 0.5 cm |
| Lengte (m) | 2.5 m |
| Patroon | Recht patroon |
| Patroonhoogte | 13,25 |
0 sterren op basis van 0 beoordelingen
0
Reviews

