- Lorem ipsum
Prijs
€119,45
Variant2,5m x 2m
Levertijd: 4-5 werkdagen
In winkelwagen
Vind jouw kleur voor Komar Pure Fotobehang Geometric Blue - P024-VD2
Populaire kleuren
Je beoordeling toevoegen
Komar Pure Fotobehang Geometric Blue - P024-VD2
Bestel een staaltje

Noordwand Komar Pure Fotobehang Geometric Blue - P024-VD2
0
reviews
Je beoordeling toevoegen| Merk | Noordwand |
| Collectie | Komar Pure |
| Artikelnummer | P024-VD2 |
| Categorie | Glas/Glasweefsels |
| Hoofdkleur | Blauw; Paars; Groen |
| Samenstelling | Vlies |
| Breedte (cm) | 2 cm |
| Lengte (m) | 2.5 m |
| Patroon | Verspringend patroon |
| Patroonhoogte | 17,7 |
0 sterren op basis van 0 beoordelingen
0
Reviews
Productinformatie
| Merk | Noordwand |
| Collectie | Komar Pure |
| Artikelnummer | P024-VD2 |
| Categorie | Glas/Glasweefsels |
| Hoofdkleur | Blauw; Paars; Groen |
| Samenstelling | Vlies |
| Breedte (cm) | 2 cm |
| Lengte (m) | 2.5 m |
| Patroon | Verspringend patroon |
| Patroonhoogte | 17,7 |
0 sterren op basis van 0 beoordelingen
0
Reviews

