- Lorem ipsum
Prijs
€321,35
Variant2,8m x 5m
Levertijd: 4-5 werkdagen
In winkelwagen
Vind jouw kleur voor Komar Pure Fotobehang Horizon Blazing - PRH-0819
Populaire kleuren
Je beoordeling toevoegen
Komar Pure Fotobehang Horizon Blazing - PRH-0819
Bestel een staaltje

Noordwand Komar Pure Fotobehang Horizon Blazing - PRH-0819
0
reviews
Je beoordeling toevoegen| Merk | Noordwand |
| Collectie | Komar Pure |
| Artikelnummer | PRH-0819 |
| Categorie | Glas/Glasweefsels |
| Hoofdkleur | Roze; Rood |
| Samenstelling | Vlies |
| Breedte (cm) | 5 cm |
| Lengte (m) | 2.8 m |
| Patroon | Verspringend patroon |
| Patroonhoogte | 60 |
0 sterren op basis van 0 beoordelingen
0
Reviews
Productinformatie
| Merk | Noordwand |
| Collectie | Komar Pure |
| Artikelnummer | PRH-0819 |
| Categorie | Glas/Glasweefsels |
| Hoofdkleur | Roze; Rood |
| Samenstelling | Vlies |
| Breedte (cm) | 5 cm |
| Lengte (m) | 2.8 m |
| Patroon | Verspringend patroon |
| Patroonhoogte | 60 |
0 sterren op basis van 0 beoordelingen
0
Reviews



