- Lorem ipsum
Prijs
€57,98
Variant2,5m x 1m
Levertijd: 4-5 werkdagen
In winkelwagen
Vind jouw kleur voor Komar Pure Fotobehang Tales of the Carpathians - PSH036-VD1
Populaire kleuren
Je beoordeling toevoegen
Komar Pure Fotobehang Tales of the Carpathians - PSH036-VD1
Bestel een staaltje

Noordwand Komar Pure Fotobehang Tales of the Carpathians - PSH036-VD1
0
reviews
Je beoordeling toevoegen| Merk | Noordwand |
| Collectie | Komar Pure |
| Artikelnummer | PSH036-VD1 |
| Categorie | Glas/Glasweefsels |
| Hoofdkleur | Groen; Grijs |
| Samenstelling | Vlies |
| Breedte (cm) | 1 cm |
| Lengte (m) | 2.5 m |
| Patroon | Verspringend patroon |
| Patroonhoogte | 60 |
0 sterren op basis van 0 beoordelingen
0
Reviews
Productinformatie
| Merk | Noordwand |
| Collectie | Komar Pure |
| Artikelnummer | PSH036-VD1 |
| Categorie | Glas/Glasweefsels |
| Hoofdkleur | Groen; Grijs |
| Samenstelling | Vlies |
| Breedte (cm) | 1 cm |
| Lengte (m) | 2.5 m |
| Patroon | Verspringend patroon |
| Patroonhoogte | 60 |
0 sterren op basis van 0 beoordelingen
0
Reviews

