- Lorem ipsum
Prijs
€131,29
Variant2,8m x 2m
Levertijd: 4-5 werkdagen
In winkelwagen
Vind jouw kleur voor Komar Raw Fotobehang Blue China - R2-005
Populaire kleuren
Je beoordeling toevoegen
Komar Raw Fotobehang Blue China - R2-005
Bestel een staaltje

Noordwand Komar Raw Fotobehang Blue China - R2-005
0
reviews
Je beoordeling toevoegen| Merk | Noordwand |
| Collectie | Komar Raw |
| Artikelnummer | R2-005 |
| Categorie | Glas/Glasweefsels |
| Hoofdkleur | Blauw |
| Samenstelling | Vlies |
| Breedte (cm) | 2 cm |
| Lengte (m) | 2.8 m |
| Patroon | Geen patroon |
| Patroonhoogte | 0 |
0 sterren op basis van 0 beoordelingen
0
Reviews
Productinformatie
| Merk | Noordwand |
| Collectie | Komar Raw |
| Artikelnummer | R2-005 |
| Categorie | Glas/Glasweefsels |
| Hoofdkleur | Blauw |
| Samenstelling | Vlies |
| Breedte (cm) | 2 cm |
| Lengte (m) | 2.8 m |
| Patroon | Geen patroon |
| Patroonhoogte | 0 |
0 sterren op basis van 0 beoordelingen
0
Reviews















