- Lorem ipsum
Prijs
€226,87
Variant2,8m x 4m
Levertijd: 4-5 werkdagen
In winkelwagen
Vind jouw kleur voor Komar Raw Fotobehang Botanical Papers - R4-045
Populaire kleuren
Je beoordeling toevoegen
Komar Raw Fotobehang Botanical Papers - R4-045
Bestel een staaltje

Noordwand Komar Raw Fotobehang Botanical Papers - R4-045
0
reviews
Je beoordeling toevoegen| Merk | Noordwand |
| Collectie | Komar Raw |
| Artikelnummer | R4-045 |
| Categorie | Glas/Glasweefsels |
| Hoofdkleur | Grijs |
| Samenstelling | Vlies |
| Breedte (cm) | 4 cm |
| Lengte (m) | 2.8 m |
| Patroon | Geen patroon |
| Patroonhoogte | 0 |
0 sterren op basis van 0 beoordelingen
0
Reviews
Productinformatie
| Merk | Noordwand |
| Collectie | Komar Raw |
| Artikelnummer | R4-045 |
| Categorie | Glas/Glasweefsels |
| Hoofdkleur | Grijs |
| Samenstelling | Vlies |
| Breedte (cm) | 4 cm |
| Lengte (m) | 2.8 m |
| Patroon | Geen patroon |
| Patroonhoogte | 0 |
0 sterren op basis van 0 beoordelingen
0
Reviews









