- Lorem ipsum
Prijs
€179,08
Variant2,8m x 3m
Levertijd: 4-5 werkdagen
In winkelwagen
Vind jouw kleur voor Komar Raw Fotobehang Bouquet Blowout - R3-022
Populaire kleuren
Je beoordeling toevoegen
Komar Raw Fotobehang Bouquet Blowout - R3-022
Bestel een staaltje

Noordwand Komar Raw Fotobehang Bouquet Blowout - R3-022
0
reviews
Je beoordeling toevoegen| Merk | Noordwand |
| Collectie | Komar Raw |
| Artikelnummer | R3-022 |
| Categorie | Glas/Glasweefsels |
| Hoofdkleur | Multi; Grijs |
| Samenstelling | Vlies |
| Breedte (cm) | 3 cm |
| Lengte (m) | 2.8 m |
| Patroon | Geen patroon |
| Patroonhoogte | 0 |
0 sterren op basis van 0 beoordelingen
0
Reviews
Productinformatie
| Merk | Noordwand |
| Collectie | Komar Raw |
| Artikelnummer | R3-022 |
| Categorie | Glas/Glasweefsels |
| Hoofdkleur | Multi; Grijs |
| Samenstelling | Vlies |
| Breedte (cm) | 3 cm |
| Lengte (m) | 2.8 m |
| Patroon | Geen patroon |
| Patroonhoogte | 0 |
0 sterren op basis van 0 beoordelingen
0
Reviews







