- Lorem ipsum
Prijs
€131,29
Variant2,8m x 2m
Levertijd: 4-5 werkdagen
In winkelwagen
Vind jouw kleur voor Komar Raw Fotobehang Dreaming of Roma - R2-014
Populaire kleuren
Je beoordeling toevoegen
Komar Raw Fotobehang Dreaming of Roma - R2-014
Bestel een staaltje

Noordwand Komar Raw Fotobehang Dreaming of Roma - R2-014
0
reviews
Je beoordeling toevoegen| Merk | Noordwand |
| Collectie | Komar Raw |
| Artikelnummer | R2-014 |
| Categorie | Glas/Glasweefsels |
| Hoofdkleur | Blauw; Wit |
| Samenstelling | Vlies |
| Breedte (cm) | 2 cm |
| Lengte (m) | 2.8 m |
| Patroon | Recht patroon |
| Patroonhoogte | 64 |
0 sterren op basis van 0 beoordelingen
0
Reviews
Productinformatie
| Merk | Noordwand |
| Collectie | Komar Raw |
| Artikelnummer | R2-014 |
| Categorie | Glas/Glasweefsels |
| Hoofdkleur | Blauw; Wit |
| Samenstelling | Vlies |
| Breedte (cm) | 2 cm |
| Lengte (m) | 2.8 m |
| Patroon | Recht patroon |
| Patroonhoogte | 64 |
0 sterren op basis van 0 beoordelingen
0
Reviews



